مادر جان!

ایام فاطمیه را پشت سر گذاشتیم و متاسفانه من هیچ مطلبی آپ نکردم. خجالت می کشم. اما جمله ای می نویسم که فاطمیه امسال ذهن مرا اندکی قلقلک داد.

کمی بیندیشیم.

در پست محرم سال گذشته با عنوان محرم ماه حرام اشاره کردم که چه آمد بر سر امت حضرت رسول که فقط ۵٠ سال پس از پیامبر آن جنایت را با نوادگانش انجام دادند. امروز می خواهم بگویم " امت پیامبر چگونه امتی بود که چند روز (نه ۵٠ سال) پس از پیامبر آن جنایت را با دختر و دامادش (نه نوادگانش) مرتکب شدند.‌" خانه ای را که پیامبر  مدتهای هر روز رو به آن کرده و آیه تطهیر را خطاب به آن می خواند. خانه ای که در دعای ندبه می خوانیم " و سد الابواب الا بابه" تنها خانواده ای از ازل تا ابد که ۴ معصوم در آن می زیستند. بگذریم و روضه نخوانیم. فقط نتیجه بگیریم که سوزاندن خیام اباعبدالله ۵۰ سال پس از پیامبر ریشه در سوزاندن درب خانه زهرا چند روز پس از وفات پیامبر دارد.

 

/ 2 نظر / 9 بازدید
pani

__________#####_____##___آپم___## _________#____##_____##________## ________#_____##_____##___زود___## ________#_____##_____##________## _________#____##_____##___بيا___## __________#####______##_______## ______________##_______#######__ ______________##_________####____

هلیا

سلام. احساس می کنم اهل دلید! خوشحال می شم به وبلاگم بیایید و نظری دهید. پیروز باشید همواره.