یک نذری جدید برای اباعبدالله (س)

محرم ماه عزاداری حضرت اباعبدلله است. در کنار عزاداری، نذری های مختلف از شله زرد و آش گرفته تا شربت و شیرینی تا انواع و اقسام غذاها مثل چلو خورشت قیمه و قرمه همیشه با محرم همراه بودند. خدا از همه حاجتمندان قبول کنه.ولی برای اونهایی که دوست دارند یه خرج کوچولو در راه اباعبدلله داشته باشند یه پیشنهاد دارم. بذارید یه مقدمه بگم:

همه ما می دونم که امام حسین فرمودند من برای امر به معروف و نهی از منکر قیام کردند. متاسفانه باید به حق نام "واجب مظلوم" رو برای این واجب برگزید. همه ما میدونیم که چقدر نسبت به این واجب بی توجهیم (الانسان علی نفسه بصیره) خوش بحال اونها که این واجب رو ترک نکردند. یه مدتیه که کارهایی تو این زمینه انجام میشه.  از جمله سایت جنبش دانشجویی حیا که بحق در زمینه بسط عملی تاکید می کنم عملی نه علمی و شعاری این واجب تلاش بسیار و موثری داشته است. کافیست به خاطرات این سایت مراجعه کنید و داستانهای بسیاری از کسانی که برای اولین بار امر به معروف و نهی از منکر رو با خوندن مطالب این سایت شروع کردند بخونید.

حالا هم با همت واحد تولیدات رسانه ای در معاونت جریان سازی مجموعه رهپویان معروف، رهنمون ها و بیانات مقام معظم رهبری در خصوص موضوع امر به معروف و نهی از منکر ، به عنوان آوای انتظار همراه اول و آهنگ پیشواز ایرانسل، آماده استفاده مشترکان این دو اپراتور تلفن همراه است .

این طوری هر کی به شما تماس بگیره امر به امر به معروف و نهی از منکر میشود و شما هم سرباز مسیر امر به معروف اباعبدالله الحسین می شوید. اگر می گوییم فیالیتنا کنا معلکم عملا هم این آرزو را اثبات کنیم. هزینه ناچیز آن (همراه اول ماهی 500 تومان) رو هم نذر اباعبدلله کنید تا پر برکت تر شود.

در زیر کدها و نحوه فعال سازی آمده است. همه آنها با موضوع امر به معروف هستند ولی من که همه را گوش دادم "مظلومترین واجب فراموش شده" را پیشنهاد می کنم. برای دانلود نواها و گوش دادن آنها می توانید به سایت رهپویان معرفت مراجعه کنید.

عنوان

آوای انتظار همراه اول

(کد شناسه و فعالسازی)

پیشواز ایرانسل

(کد شناسه و فعالسازی)

ازجهاد بالاتر

۳۰۹۱۸

-

بدون خشم

۳۰۹۲۰

۴۴۱۶۶۵۲

جای امر به معروف کجاست ؟

۳۰۹۲۳

-

چرا غافلیم ؟

۳۰۹۲۴

-

حامی امر به معروف

۳۰۹۲۵

-

قانون شکنی ممنوع !

۳۰۹۲۶

-

مظلومترین واجب فراموش شده

۳۰۹۲۷

۴۴۱۶۶۵۳

نهی از منکر

-

۴۴۱۶۶۵۴

چند نکته :

- امکان دانلود و استماع فایلهای صوتی، قبل از فعالسازی آوای انتظار و آهنگ پیشواز ، توسط پایگاه خبری و اطلاع رسانی رهپویان معروف در لینک های جدول فوق فراهم آمده است.

- فعالسازی آوای انتظار همراه اول کد شناسه عنوان مورد نظر را به 8989 پیامک کنید.

- برای فعالسازی آهنگ پیشواز ایرانسل، کد شناسه عنوان مورد نظر را به ۷۵۷۵ پیامک کنید.

- تغییر  و حذف آوای انتظار و آهنگ پیشواز بدون هزینه است.

 

راستی! فراموشمون نشه که اینها مقدمه است و باید بطور عملی امر به معروف و نهی از منکر کرد.

/ 1 نظر / 44 بازدید
http://mazhabii.niloblog.com

سلام خوشحال میشم به وبلاگم سر بزنین انواع سی دی و نرم افزارهای مذهبی از جمله نرم افزار پخش اذان ملکوت http://mazhabii.niloblog.com